Ar matei, kokios gražios jos akys?

Ar kada susimąstei, kodėl vienų moterų akys labai gražios, o kitos atrodo lyg jau savaitę negalėtų išsimiegoti? Ar matei tuos pakritusius vokus ir pavargusias akys savo veidrodyje? Jei taip, laikas sunerimti ir ieškoti priežasčių bei jų sprendimo būdų.

Jei tai iš tiesų tėra tik nuovargis – būtina susiimti ir gerai išsimiegoti, stengtis vengti streso, nepanikuoti situacijose, kuriose yra labiau įtemptos, nes tai paprasčiausiai nieko neišspręs, o tik kenks. Jei visgi priežastys gilesnės, o miegate gerai – kreipkitės į specialistus. Galbūt pavargę Jūsų akys tėra tik otinė apgaulė, paveldėta problema ar ankstesnių problemų padarinys.

Pastarojo varianto išeitis – vokų pakėlimas. Tai tokia plastinės chirurgijos operacija, kurios metu atliekamos korekcijos akių vokams, pašalinami “maišeliai” po akimis, suteikiamas pakeltų vokų efektas, kuris išnaikina miego trūkumo simbolius iš po Jūsų akių.

Tai kruopšti operacija, tačiau jos neigiamų pasekmių jau daugybę metų netenka girdėti Lietuvos plastikos chirurgijos pasaulyje. Taigi, jei bijote – nėra ko, nes tai ypatingai saugi ir naudinga operacija, jei tik ji patikėta profesionalams.

Kita problemų šalinimui, tačiau jau ne akių, skirta operacija – riebalų nusiurbimas. Didelei daliai žmonių tai yra svorio metimo metodas, tačiau iš tiesų tai yra perteklinių riebalų panaikinimas po operacijų ar po staigaus svorio metimo, kuomet svoris jau nukritęs, tačiau liko riebalų, kuriuos pašalinti pernelyg sunku ar neįmanoma įprastais metodais (sporto pratimais, mankštomis ir t. t. )

Tai yra lyg svorio metimo užbaigimas, bet tikrai ne pats svorio metimas, nes pašalinamas tik labai nedidelis kiekis Jūsų svorio. Dažniausiai riebalų nusiurbimo metu “numetama” iki poros ar trijų kilogramų. Ne koks rezultatas, tiesa? Taigi, žvelkite į riebalų nusiurbimą kiek kitokiu kampu, nemanykite, kad tie, kas pasinaudoja šia procedūra taip meta svorį, paprasčiausiai jie tvarko savo kūną, siekia atrodyti maksimaliai gerai, taiso defektus atsiradusius tiek metant svorį, tiek ir esant kitoms problemoms. Manote kitaip? Pasikonsultuokite su plastinės chirurgijos specialistais ir įsitikinkite, jog šiame tekste yra visiškai teisinga ir patikima informacija.